Mouse Genius Ergo 8100S, fara fir, Negru
cod produs
843942
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
2.4 GHz
Conexiune
USB (Receptor RF)
Rezoluție Tracking maximă
1600 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Genius |
| Model | Ergo 8100S |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
| Conexiune | USB (Receptor RF) |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Materiale | Plastic |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Standard |
| Numărul de butoane | 6 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie, receptor USB |
| Baterie necesară | 1xAA |
| Baterii în set | 1 |
| Comutator Pornit/Oprit | Da |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 1600 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 800 / 1200 / dpi |
| Receptor RF | 1 |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 67.8 x 109.5 x 38.4 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 60 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
212
lei
12
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |