Mouse Genius NX-8008S, fara fir, Alb/Gri
код товара
843933
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
2.4 GHz
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
1200 dpi
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Genius |
| Model | NX-8008S |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | Alb/Gri |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 3 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 1xAA |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 1200 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1200 dpi |
| Tehnologie Silent Switch | 1 |
| Platforme software acceptate | Windows, MacOS, Linux |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 100 х 60 х 38,8 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 54 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
147
лей
8
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |