Mouse Gembird MUS-6B-02, cu fir, Negru
cod produs
843878
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB 2.0
Rezoluție Tracking maximă
3600 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gembird |
| Model | MUS-6B-02 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB 2.0 |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 6 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | Color LED |
| Rezoluție Tracking maximă | 3600 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1200 - dpi |
| Butonul DPI | 1 |
| Lungimea cablului | 1.35 m |
| Platforme software acceptate | Windows |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 122 x 78 x 44 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 112 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
133
lei
8
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |