Mouse A4Tech FB12S, fara fir, Negru
cod produs
843874
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
Bluetooth, 2.4 GHz
Rezoluție Tracking maximă
1200 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | A4Tech |
| Model | FB12S |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 3 |
| Butoane programabile | 1 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 1x AA |
| Baterii în set | 1 |
| Comutator Pornit/Oprit | Da |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | No |
| Rezoluție Tracking maximă | 1200 dpi |
| Frecvența mesajului / rata de reîmprospătare | 125 Hz |
| Tehnologie Silent Switch | 1 |
| Receptor RF | 1 |
| Platforme software acceptate | Windows, MacOS, Android, Chrome OS |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 402 x 120 x 27 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 106 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
203
lei
12
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |