Mouse A4Tech FM45S Air, cu fir, Stone Gray
cod produs
843873
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
2400 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | A4Tech |
| Model | FM45S Air |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Stone Gray |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 7 |
| Butoane programabile | 1 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie necesară | Baterie cu capacitate de 4 sau 7 A⋅h |
| Comutator Pornit/Oprit | Da |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | No |
| Rezoluție Tracking maximă | 2400 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1000/1200/1600/2400 dpi |
| Frecvența mesajului / rata de reîmprospătare | 1000 Hz |
| Tehnologie Silent Switch | 1 |
| Memorie încorporată | 1 KB |
| Butonul DPI | 1 |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Platforme software acceptate | Windows 7/8/10/11 |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 402 x 120 x 27 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 98 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
192
lei
11
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |