Mouse Gembird MUSW-4B-04, fara fir, Negru
cod produs
843870
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
2.4 GHz
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
1600 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gembird |
| Model | MUSW-4B-04 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 4 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 2xAAA |
| Baterii în set | 1 |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 1600 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 800/1200/1600 dpi |
| Butonul DPI | 1 |
| Receptor RF | 1 |
| Platforme software acceptate | Windows, MacOS |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 99 x 65 x 37 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 58 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
94
lei
5
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |