Mouse Logitech M190, fara fir, Roșu
cod produs
843860
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
2.4 GHz
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
1000 dpi
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Logitech |
| Model | M190 |
| Culoare | Roșu |
| Nuanță culoare | Roșu |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic, Cauciucat |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Standard |
| Numărul de butoane | 3 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 1xAA |
| Comutator Pornit/Oprit | Da |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 1000 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1000 dpi |
| Platforme software acceptate | Windows, Linux, MacOS, Chrome OS |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 115,4 x 66,1 x 40,3 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 90 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
195
lei
11
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |