Mouse A4Tech FG10S, fara fir, Negru | Gri
cod produs
843843
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
2.4 GHz
Conexiune
USB (Receptor RF)
Rezoluție Tracking maximă
2000 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | A4Tech |
| Model | FG10S |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru | Gri |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
| Conexiune | USB (Receptor RF) |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 4 |
| Butoane programabile | 1 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 5 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 1x AA |
| Baterii în set | 1 |
| Comutator Pornit/Oprit | Da |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | No |
| Rezoluție Tracking maximă | 2000 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1200/1600/2000 dpi |
| Frecvența mesajului / rata de reîmprospătare | 125 Hz |
| Tehnologie Silent Switch | 1 |
| Butonul DPI | 1 |
| Cablu USB | 1 |
| Platforme software acceptate | Windows |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 108 x 64 x 35 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 88 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |