Gaming Mouse Logitech G102, cu fir, Albastru
cod produs
843838
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
8000 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Logitech |
| Model | G102 |
| Гейминг | da |
| Culoare | Albastru |
| Nuanță culoare | Albastru |
| Classificare | Gaming Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Standard |
| Numărul de butoane | 6 |
| Butoane programabile | 1 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | Iluminare RGB personalizabilă |
| Rezoluție Tracking maximă | 8000 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 200/8000 dpi |
| Frecvența mesajului / rata de reîmprospătare | 1000 Hz |
| Butonul DPI | 1 |
| Lungimea cablului | 2.1 m |
| Platforme software acceptate | Windows, MacOS, Chrome OS |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 116,6 x 62,1 x 38,2 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 85 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
609
lei
35
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |