Gaming Mouse SVEN RX-G720, cu fir, Negru
cod produs
843837
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
3200 dpi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | SVEN |
| Model | RX-G720 |
| Гейминг | da |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Gaming Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 6 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 5 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
| Baterie necesară | Baterie cu capacitate de 4 sau 7 A⋅h |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | RGB |
| Rezoluție Tracking maximă | 3200 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1200/1600/2400/3200 dpi |
| Butonul DPI | 1 |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 126 x 70 x 38 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 109 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
199
lei
11
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |