Mouse A4Tech FG20, fara fir, Gri
cod produs
843831
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune fără fir
2.4 GHz
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
2000 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | A4Tech |
| Model | FG20 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Gri |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic, Cauciucat |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Tilt-Shift |
| Numărul de butoane | 4 |
| Butoane programabile | 1 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 2xAAA |
| Baterii în set | 1 |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 2000 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 1000-1600-2000 dpi |
| Frecvența mesajului / rata de reîmprospătare | 125 Hz |
| Butonul DPI | 1 |
| Receptor RF | 1 |
| Cablu USB | 1 |
| Platforme software acceptate | Windows |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 113 x 57 x 26 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 62 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
184
lei
11
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |