Mouse Gembird MUS-6B-01, cu fir, Negru
код товара
843811
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
1600 dpi
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Gembird |
| Model | MUS-6B-01 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 6 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 3 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 1600 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 400/800/1200/1600 dpi |
| Lungimea cablului | 1.35 m |
| Platforme software acceptate | Windows |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 110 x 68 x 38 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 74 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
69
лей
66
лей
4
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |