Gaming Mouse ASUS ROG Gladius II Core, cu fir, Negru
cod produs
843783
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
6200 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | ASUS |
| Model | ROG Gladius II Core |
| Гейминг | da |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Gaming Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Standard |
| Numărul de butoane | 6 |
| Butoane programabile | 1 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 50 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | Iluminare RGB personalizabilă |
| Rezoluție Tracking maximă | 6200 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 200-6200 dpi |
| Frecvența mesajului / rata de reîmprospătare | 1000 Hz |
| Viteza de urmărire | 220 ips |
| Accelerarea procesului | 125 Hz |
| Butonul DPI | 1 |
| Tip Microîntrerupător | Omron |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Platforme software acceptate | Windows |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 126 x 67 x 45 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 92 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
979
lei
56
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |