Gaming Mouse Bloody ES8, cu fir, Sports Black
cod produs
843769
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
6000 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Bloody |
| Model | ES8 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Sports Black |
| Classificare | Gaming Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
| Materiale | Plastic ABS |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 7 |
| Butoane programabile | 1 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 10 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 6000 dpi |
| Viteza de urmărire | 45 ips |
| Accelerarea procesului | 15 G |
| Memorie încorporată | 1 KB |
| Butonul DPI | 1 |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 124 x 71 x 40 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 77 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
277
lei
16
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |