Gaming Mouse SVEN RX-G805, cu fir, Negru
cod produs
843766
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
8000 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | SVEN |
| Model | RX-G805 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Classificare | Gaming Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Dreptaci |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Numărul de butoane | 6 |
| Butoane programabile | 1 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 3 |
Baterie de alimentare
| Tipul încărcătorului | USB Type-A |
Caracteristici
| Efecte de iluminare / tip LED | Iluminare de fundal dinamică |
| Rezoluție Tracking maximă | 8000 dpi |
| Butonul DPI | 1 |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Platforme software acceptate | Windows |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 122 × 75 × 40 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 149 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
197
lei
11
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |