Mouse SVEN RX-515S, cu fir, Gri
cod produs
843759
Tip de conexiune
cu fir
Conexiune
USB
Rezoluție Tracking maximă
1600 dpi
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | SVEN |
| Model | RX-515S |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Gri |
| Classificare | Mouse |
| Tip de conexiune | cu fir |
| Conexiune | USB |
| Tip senzor tactil | Optical |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Materiale | Plastic Soft-Touch |
Butoane si Scrool-ul
| Tip defilare | Standard |
| Numărul de butoane | 4 |
| Durabilitate Comutator (Milioane De Clicuri) | 3 |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | USB |
Caracteristici
| Rezoluție Tracking maximă | 1600 dpi |
| Mod rezoluție de urmărire | 800/1200/1600 dpi |
| Tehnologie Silent Switch | 1 |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Platforme software acceptate | Windows, MacOS |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiunile mouse-ului | 125 х 68 х 38 mm mm |
| Greutatea mouse-ului | 129 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
75
lei
4
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |