Set Tastatură + Mouse Sven KB-C2550W, fara fir, Negru
cod produs
843618
Tip de conexiune
fara fir
Conexiune
USB
Tip Taste
Scissor Switches
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Sven |
| Model | KB-C2550W |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Set | Set Tastatură + Mouse |
| Tip de conexiune | fara fir |
| Conexiune | USB |
| Conexiune fără fir | 2.4 GHz |
Tastatură
| Tip Taste | Scissor Switches |
| Taste multimedia | Taste multimedia |
| Taste Funcționale | Special |
| Aspecte Lingvistice | Engleză, Rusă |
| Dimensiunile tastaturii | 430 × 122 × 21,5 mm mm |
Baterie de alimentare
| Sursă de alimentare | Baterie |
| Baterie necesară | 1xAAA/1xAA |
Mouse
| Tip senzor tactil | Optical |
| Rezoluția senzorului | 1000 dpi |
| Numărul de butoane (Mouse) | 3 |
| Tip defilare | Rotiță de defilare |
| Poziţionarea mâinii | Ambidextru (Ambele Mâini) |
| Receptor RF | 1 |
Căști
| Keyboard and Mouse | 1 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
549
lei
31
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |