Monobloc 23.8" Lenovo IdeaCentre 3 24AKP10 Cloud Grey, AMD Ryzen 5 220, 16GB/512GB, Fără SO
cod produs
843261
Modelul procesorului
AMD Ryzen
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4
Capacitate stocare, GB
512
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Computer All-in-One |
| Producător | Lenovo |
| Model | IdeaCentre 3 24AKP10 |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Cloud Grey |
| Sistem de operare | Fără SO |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
| Material carcasă | Oțel, plastic ABS |
Dispaly
| Diagonală | 23.8 |
| Rezoluţie | 1920x1080 FHD |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Ecran tactil | Da |
| Tipul ecranului | IPS |
Procesor
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 5 220 |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Frecvența procesor | 3.2 GHz |
| Frecvența Turbo | 4.9 GHz |
| Memorie Cache (L3) | 16 |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Capacitate max. Totală RAM | 32GB |
| Frecvență memorie | 5600 MHz |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Grafică Integrată | AMD Radeon 740M |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1x |
| USB Type-C | 1x |
| USB 3.x Type-A | 1x |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Ieșire HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Dispozitive multimedia
| Cameră Web | 5MP Camera |
| Microfon integrat | Dual Array Microphone |
| Boxe integrate | 2x 3W |
Sursa De Alimentare
| Putere | 90 W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Tastatură USB Calliope, Cloud Grey, Rusă |
| Mouse (Inclus) | USB Calliope Mouse, Cloud Grey |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 6 kg |
| Înălțime | 431.2 mm |
| Lățime | 539.5 mm |
| Adâncime | 192.1 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
16 549
lei
14 866
lei
946
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |