Monobloc 27" Asus E5702 Negru, Intel Core 3 100U, 8GB/512GB, Fără SO
cod produs
843231
Modelul procesorului
Intel Core 3
Memoria RAM
8GB
Tip Stocare
SSD M.2 NVMe PCIe 4.0
Capacitate stocare, GB
512
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Computer All-in-One |
| Producător | Asus |
| Model | E5702 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
| Sistem de operare | Fără SO |
| Aplicare (Utilizare) | Casă, Birou |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
Dispaly
| Diagonală | 27 |
| Rezoluţie | 1920x1080 FHD |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS |
Procesor
| Modelul procesorului | Intel Core 3 |
| Model/Număr Procesor | Intel Core 3 100U |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Numar thread-uri | 8x thread-uri |
| Frecvența procesor | 1.2 GHz |
| Frecvența Turbo | 4.7 GHz |
| Memorie Cache (L3) | 10 |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 8GB |
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Capacitate max. Totală RAM | 64GB |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Grafică Integrată | Intel Iris X Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfețe/Porturi
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 |
| USB 3.x Type-A | 3x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| Ieșire HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Dispozitive multimedia
| Cameră Web | 1080p FHD Camera |
| Boxe integrate | 2x 3W |
| Card Reader | 2-in-1 card reader SD / MMC |
Sursa De Alimentare
| Tip Sursă Alimentare | Adaptor de alimentare extern |
| Putere | 120 W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Tastatură cu fir, Neagră |
| Mouse (Inclus) | Mouse optic cu fir, Negru |
Dimensiuni și Greutate
| Interfață de montare VESA | Da |
| Greutate | 9.8 kg |
| Înălțime | 467 mm |
| Lățime | 613 mm |
| Adâncime | 213 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
15 849
lei
906
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |