Laptop 15.6" HP Laptop AI 15, Moonlight Blue, Intel Core Ultra 5 225U, 16GB/1024Gb, FreeDOS
код товара
842865
Rezoluţia ecranului
1920x1080 FHD
Model/Număr Procesor
Intel Core Ultra 5 225U
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
1024
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Laptop |
| Producător | HP |
| Model | Laptop AI 15 |
| Nuanță culoare | Moonlight Blue |
| Culoare | Albastru |
| Domeniul de aplicare | Casă, Birou |
| Versiune SO | FreeDOS |
| Tip carcasă | Laptop Classic |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 15.6 |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1080 FHD |
| Tipul ecranului | IPS |
| Luminozitate, cd/m2 | 300 cd/m2 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:9 |
Procesor
| Modelul procesorului | Intel Core Ultra 5 (Seria 2) |
| Nume-cod Procesor | Arrow Lake |
| Model/Număr Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| Numărul Nuclee | 12x nuclee |
| Numar thread-uri | 14x Threads |
| Frecvența procesorului | 3.8 GHz |
| Frecvența procesor | 4.8 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
| Frecvență memorie, MHz | 5600 |
| Număr Module Memori | 2 |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Capacitate max. Totală RAM, GB | 32GB |
| Memorie Cache (L3), MB | 12 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 1024 |
| Tip unitate de stocare | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare, GB | 1024 |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Bluetooth | 5.3 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Litium-Ion |
| Capacitatea bateriei | 41 W⋅h |
| Adaptor de alimentare | Type-C 45W AC Adapter |
Interfețe/Porturi
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2/display/power delivery |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură | Backlit numeric keyboard, En/Ru |
| Boxe încorporate | 2x speaker system |
| Cameră web | 1080p FHD Camera |
| Microfon încorporat | Microfoane duale |
| Material carcasă | Plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Adâncime | 23.6 cm |
| Lățime | 36 cm |
| Înălțime | 1.9 cm |
| Greutatea | 1.65 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
13 846
лей
13 893
лей
793
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |