Laptop 13" Apple MacBook Neo 13, Citrus, A18 Pro with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB/256Gb, macOS Tahoe
cod produs
842834
Rezoluţia ecranului
2408x1506
Model/Număr Procesor
A18 Pro with 6-core CPU and 5-core GPU
Memoria RAM, GB
8GB
Capacitate stocare, GB
256
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Laptop |
| Producător | Apple |
| Model | MacBook Neo 13 |
| Nuanță culoare | Citrus |
| Culoare | Gri |
| Domeniul de aplicare | Casă, Birou |
| Versiune SO | macOS Tahoe |
| Tip carcasă | Laptop Classic |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 13 |
| Rezoluţia ecranului | 2408x1506 |
| Tipul ecranului | Retina |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Suprafață Display | Glare |
Procesor
| Modelul procesorului | Apple A18 Pro |
| Nume-cod Procesor | Apple A18 Pro |
| Model/Număr Procesor | A18 Pro with 6-core CPU and 5-core GPU |
| Numărul Nuclee | 6x Cores |
Memorie
| Memoria RAM, GB | 8GB |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 256 |
| Memorie de stocare, GB | 256 |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Apple Integrated 5-core GPU |
| Model GPU discret | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Bluetooth | 6 |
Baterie de alimentare
| Capacitatea bateriei | 36.5Wh W⋅h |
| Adaptor de alimentare | 20W USB-C Power Adapter |
Interfețe/Porturi
| USB Type-C | 1 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură | Magic Keyboard En/Ru |
| Boxe încorporate | Da |
| Cameră web | 1080p FaceTime HD camera |
| Microfon încorporat | Da |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Accesorii suplimentare | ASUS Pen, Micro SD Adapter, Stand, Backpack |
| Mouse (Inclus) | Mouse optic fără fir |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
14 290
lei
14 148
lei
816
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |