Laptop 16" Dell 16 DC16250, Carbon Black, Intel Core 5 120U, 16GB/512Gb, Linux Ubuntu
cod produs
842821
Rezoluţia ecranului
1920x1200 WUXGA
Model/Număr Procesor
Intel Core 5 120U
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Laptop Business |
| Producător | Dell |
| Model | 16 DC16250 |
| Nuanță culoare | Carbon Black |
| Culoare | Negru |
| Domeniul de aplicare | Casă, Birou |
| Versiune SO | Linux Ubuntu |
| Tip carcasă | Laptop Classic |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 16 |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1200 WUXGA |
| Tipul ecranului | IPS |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Luminozitate, cd/m2 | 300 cd/m2 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:10 |
Procesor
| Modelul procesorului | Intel Core 5 (Series 1) |
| Nume-cod Procesor | Raptor Lake |
| Model/Număr Procesor | Intel Core 5 120U |
| Numărul Nuclee | 10x nuclee |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Frecvența procesorului | 3.8 GHz |
| Frecvența procesor | 5 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
| Frecvență memorie, MHz | 5200 |
| Număr Module Memori | 2 |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Capacitate max. Totală RAM, GB | 32GB |
| Memorie Cache (L3), MB | 12 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare, GB | 512 |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Bluetooth | 5.2 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Litium-Ion |
| Capacitatea bateriei | 41 W⋅h |
| Adaptor de alimentare | Adaptor de curent alternativ 65W |
Interfețe/Porturi
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2/display/power delivery |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură | Backlit numeric keyboard, En/Ru |
| Boxe încorporate | 2x speaker system |
| Cameră web | Camera 720p HD |
| Microfon încorporat | Microfoane duale |
| Scanner de amprente digitale | Da |
| Material carcasă | Plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Adâncime | 25.1 cm |
| Lățime | 35.7 cm |
| Înălțime | 1.8 cm |
| Greutatea | 1.88 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
13 532
lei
14 490
lei
775
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |