Laptop 16" Asus ExpertBook B3 B3605CVA, Gentle Grey, Intel Core 5 120U, 16GB/512Gb, Fără SO
cod produs
842810
Rezoluţia ecranului
1920x1200 WUXGA
Model/Număr Procesor
Intel Core 5 120U
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
512
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Laptop Business |
| Producător | Asus |
| Model | ExpertBook B3 B3605CVA |
| Nuanță culoare | Gentle Grey |
| Culoare | Gri |
| Domeniul de aplicare | Casă, Birou |
| Versiune SO | Fără SO |
| Tip carcasă | Laptop Classic |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 16 |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1200 WUXGA |
| Tipul ecranului | IPS-level |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Luminozitate, cd/m2 | 300 cd/m2 |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Aspect imagine | 16:10 |
Procesor
| Modelul procesorului | Intel Core 5 (Series 1) |
| Nume-cod Procesor | Raptor Lake |
| Model/Număr Procesor | Intel Core 5 120U |
| Numărul Nuclee | 10x nuclee |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Frecvența procesorului | 3.8 GHz |
| Frecvența procesor | 5 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
| Frecvență memorie, MHz | 5200 |
| Număr Module Memori | 1 |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Capacitate max. Totală RAM, GB | 32GB |
| Memorie Cache (L3), MB | 12 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | SSD M.2 2230 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare #2 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | Intel Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Bluetooth | 5.4 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Litium-Ion |
| Capacitatea bateriei | 50 W⋅h |
| Adaptor de alimentare | Type-C 65W AC Adapter |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1x |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB Type-C | 2x USB 3.2/display/power delivery |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Căști/Microfon |
Caracteristici suplimentare
| Card reader | MicroSD |
| Tastatură | Backlit keyboard, En/Ru |
| Boxe încorporate | Da |
| Cameră web | 1080p FHD Camera |
| Microfon încorporat | Microfoane duale |
| Material carcasă | Aluminiu, Plastic |
Dimensiuni și Greutate
| Adâncime | 25.4 cm |
| Lățime | 35.8 cm |
| Înălțime | 1.9 cm |
| Greutatea | 1.77 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
13 990
lei
13 395
lei
799
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |