Monitor Philips S-Line 24E1N1100A Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842681
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
1ms
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Philips |
| Seria | S-Line |
| Model | 24E1N1100A |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 92.5 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 1ms |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'500:1 |
| Luminozitate (vârf) | 300 cd/m2 |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conector căști audio | Да |
| Accesorii în set | Power cable, HDMI cable |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 20° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Adaptor de alimentare extern |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS |
| Lățime | 541 mm |
| Înălțime | 416 mm |
| Adâncime | 180 mm |
| Greutate | 2.51 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 999
lei
115
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |