Monitor Acer Acer Nitro XF240YM3BIIPH Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842673
Frecvența maximală
180 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
LED
Timpul răspunsului, ms
1
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor Gaming |
| Producator | Acer |
| Seria | Acer Nitro |
| Model | XF240YM3BIIPH |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 180 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 1 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Gama de culori | 99% sRGB |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| Accesorii în set | cablu HDMI |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 20° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 100 |
| Rotire | 180°~180° |
| Interfață de montare VESA | 75x75 |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS |
| Design Rame | Fără rama |
| Lățime | 541 mm |
| Înălțime | 476.6 mm |
| Adâncime | 233.7 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 599
lei
2 454
lei
149
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |