Monitor Philips V-Line 271V8L Negru (27"/1920x1080 FHD)
cod produs
842665
Frecvența maximală
75 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
4
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Philips |
| Seria | V-Line |
| Model | 271V8L |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 75 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 81 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 4 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 3000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8-bit |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mata (3H) |
| Сontrast dinamic | Mega DCR |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Accesorii în set | cablu HDMI |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 20° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Lățime | 613 mm |
| Înălțime | 456 mm |
| Adâncime | 231 mm |
| Greutate | 3.94 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 449
lei
141
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |