Monitor Acer Acer Nitro V247YEbipv Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842660
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Timpul răspunsului, ms
4
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Acer |
| Seria | Acer Nitro |
| Model | V247YEbipv |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 93 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 4 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Gama de culori | sRGB 99 %, DCI-P3 90 % |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 25° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Intern |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 540 mm |
| Înălțime | 414.1 mm |
| Adâncime | 214.6 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 129
lei
123
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |