Monitor Acer SA222QEBI Negru (21.5"/1920x1080 FHD)
cod produs
842659
Frecvența maximală
75 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
1
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Acer |
| Model | SA222QEBI |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 21.5 |
| Frecvența maximală | 75 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 1 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 3000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x |
| Conector căști audio | Da |
| Accesorii în set | Power cable, HDMI cable |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Da |
Ergonomie
| Interval de înclinare | Da |
| Interfață de montare VESA | 75x75 |
| Sursa de alimentare | Adaptor de alimentare extern |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Aluminiu, plastic |
| Lățime | 492 mm |
| Înălțime | 281 mm |
| Adâncime | 189 mm |
| Greutate | 1.75 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 599
lei
92
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |