Monitor Acer Acer Nitro VG240YX1BMIIPX Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842653
Frecvența maximală
200 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
0.5
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor Gaming |
| Producator | Acer |
| Seria | Acer Nitro |
| Model | VG240YX1BMIIPX |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 200 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 93 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 0.5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Gama de culori | 99% sRGB |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Accesorii în set | Power cable, HDMI cable |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium |
| Senzor de lumină ambientală | Senzor de lumină |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 25° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS, Aluminu |
| Design Rame | ZeroFrame |
| Lățime | 541 mm |
| Înălțime | 416 mm |
| Adâncime | 200 mm |
| Greutate | 3.04 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 541
lei
145
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |