Monitor BenQ GW2490T Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842621
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
No
Timpul răspunsului, ms
5
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | BenQ |
| Model | GW2490T |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | No |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 82 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'300:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Gama de culori | 99% sRGB |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | Nu |
| Intrări HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Accesorii în set | cablu HDMI |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Caracteristici
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
| Senzor de lumină ambientală | Senzor de lumină |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 20° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 110 |
| Rotire | -20° ~ 20° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 540 mm |
| Înălțime | 374 mm |
| Adâncime | 241 mm |
| Greutate | 6.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 148
lei
3 159
lei
180
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |