Monitor Acer KA242YGbip Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842605
Frecvența maximală
120 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
No
Timpul răspunsului, ms
1
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Acer |
| Model | KA242YGbip |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 120 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | No |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 92 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 1 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8-bit |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Сontrast dinamic | 10M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x |
| Conector căști audio | Да |
| Accesorii în set | DisplayPort cable, HDMI cable |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 23° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic |
| Lățime | 540 mm |
| Înălțime | 414 mm |
| Adâncime | 192 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 999
lei
115
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |