Monitor Dell P2725HE Argintiu/Negru (27"/1920x1080 FHD)
cod produs
842579
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
ELED
Timpul răspunsului, ms
5
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Dell |
| Model | P2725HE |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Argintiu/Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | ELED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 81 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1 500: 1 |
| Luminozitate (vârf) | 300 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8-bit |
| Gama de culori | 99% sRGB |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mata (3H) |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| USB-Hub | USB-C Amonte / 3x USB-C 3.* în aval |
| Alimentare prin USB-C | Până la 90W |
| Stație de andocare și LAN | 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Interfata Video USB/Thunderbolt | USB-C (DP Alt Mode) |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x5 W |
Caracteristici
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
| Conexiune Daisy Chain | DisplayPort 1.4 (MST) |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 21° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 150 |
| Rotire | -45° ~ 45° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Lățime | 610.6 mm |
| Înălțime | 384.5 mm |
| Adâncime | 192.2 mm |
| Greutate | 6.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 787
lei
330
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |