Monitor BenQ BenQ Eye Care GW2491 Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842560
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
No
Timpul răspunsului, ms
5
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | BenQ |
| Seria | BenQ Eye Care |
| Model | GW2491 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | No |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 93 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'300:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Gama de culori | 99% sRGB |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | Nu |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conector căști audio | Да |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Accesorii în set | DisplayPort cable, HDMI cable |
Caracteristici
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
| Senzor de lumină ambientală | Senzor de lumină |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 20° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Sursă de alimentare încorporată |
Dimensiuni și Greutate
| Design Rame | 4-Side Frameless |
| Lățime | 416 mm |
| Înălțime | 542 mm |
| Adâncime | 182 mm |
| Greutate | 3.06 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 129
lei
123
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |