Monitor Samsung Samsung Essential S3 S24F320G Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842559
Frecvența maximală
120 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Timpul răspunsului, ms
5
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Samsung |
| Seria | Samsung Essential S3 |
| Model | S24F320G |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 120 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Gama de culori | 72% (NTSC 1976) |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Сontrast dinamic | Mega DCR |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| Accesorii în set | Power cable, HDMI cable |
Caracteristici
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -2° ~ 21° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Sursa de alimentare | Adaptor de alimentare extern |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS |
| Design Rame | 3-Laturi fără ramă |
| Lățime | 540.7 mm |
| Înălțime | 428.5 mm |
| Adâncime | 175.1 mm |
| Greutate | 2.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 199
lei
127
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |