Monitor Dell U3425WE Argintiu (34"/3440x1440 WQHD)
cod produs
842534
Frecvența maximală
120 Hz
Rezoluţia
3440x1440 WQHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
5
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Dell |
| Model | U3425WE |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Argintiu |
Display
| Curbura ecranului | 1900R |
| Diagonala ecranului(inch) | 34 |
| Frecvența maximală | 120 Hz |
| Rezoluţia | 3440x1440 WQHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Densitatea pixelilor | 110 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 2'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 300 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 10 bits |
| Gama de culori | DCI-P3 98%, sRGB 100%, BT.709 100% |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mata (3H) |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Conector căști audio | Da |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| USB-Hub | USB-C Upstream / 2x USB-C + 5x USB-A 3.* Downstream |
| Alimentare prin USB-C | Până la 90W |
| Stație de andocare și LAN | 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Interfata Video USB/Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| Accesorii în set | Cablu DisplayPort, cablu HDMI, cablu Thunderbolt 4, cablu USB tip-A la USB tip-C |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 5 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Da |
| Multi-Ecran (PiP/PbP) | Picture-by-Picture, Picture-in-Picture |
| Senzor de lumină ambientală | Senzor de lumină |
| Comutator KVM | Da |
| Conexiune Daisy Chain | Thunderbolt 4 |
| Calibrarea fabricii | Yes (Avg. ΔE<2) |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 21° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 150 |
| Rotire | -30° ~ 30° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 813.2 mm |
| Înălțime | 392.7 mm |
| Adâncime | 237.4 mm |
| Greutate | 11.44 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
21 905
lei
1 252
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |