Monitor Asus ASUS ProArt PA279CRV Negru | Argintiu (27"/3840x2160 4K UHD)
код товара
842525
Frecvența maximală
60 Hz
Rezoluţia
3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal
LED
Timpul răspunsului, ms
5 ms
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Asus |
| Seria | ASUS ProArt |
| Model | PA279CRV |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru | Argintiu |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 60 Hz |
| Rezoluţia | 3840x2160 4K UHD |
| Iluminarea de fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 163 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 ms |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 350 cd/m² |
| Adâncime culori, bit | 10 bits |
| Gama de culori | sRGB 100%, Adobe RGB 99%, DCI-P3 99% |
| Acoperire ecran | Anti-luciu |
| Сontrast dinamic | 3000:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| Conector căști audio | Да |
| USB-Hub | USB-C 3.2 Upstream / 3x USB-A 3.2 Downstream |
| Alimentare prin USB-C | Până la 96 W |
| Interfata Video USB/Thunderbolt | USB-C (DP Alt Mode) |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
| Multi-Ecran (PiP/PbP) | Picture-by-Picture, Picture-in-Picture |
| Conexiune Daisy Chain | 2x DisplayPort 1.4 |
| Calibrarea fabricii | Yes (Avg. ΔE<2) |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 23° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 130 |
| Rotire | -30° ~ 30° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 611.2 mm |
| Înălțime | 408.1 mm |
| Adâncime | 215 mm |
| Greutate | 5.78 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
12 619
лей
720
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |