Monitor Acer KA242YE0BI Negru (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
842518
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
LED
Timpul răspunsului, ms
1
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Acer |
| Model | KA242YE0BI |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 93 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 1 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8 bits (6 bits+FRC) |
| Gama de culori | sRGB 99% |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Accesorii în set | cablu HDMI |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 25° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Materiale | Plastic ABS |
| Design Rame | ZeroFrame |
| Lățime | 538.8 mm |
| Înălțime | 424.4 mm |
| Adâncime | 185 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 089
lei
121
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |