Monitor Acer KA272G0bi Negru (27"/1920x1080 FHD)
cod produs
842516
Frecvența maximală
120 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal
W-LED
Timpul răspunsului, ms
1 ms
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | Acer |
| Model | KA272G0bi |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 120 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 81 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 1 ms |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1 500: 1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Adâncime culori, bit | 8-bit |
| Gama de culori | sRGB 99% |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | 1x |
| Intrări HDMI | 1x |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 25° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 612 mm |
| Înălțime | 468 mm |
| Adâncime | 210 mm |
| Greutate | 3.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 599
lei
150
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |