Monitor MSI MAG 275CQRF QD Black (27""/2560 x 1440)
cod produs
841203
Frecvența maximală
170 Hz
Rezoluţia
2560 x 1440
Timpul răspunsului, ms
1 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | MSI |
| Model | MAG 275CQRF QD |
| Part Number | MAG 275CQRF QD |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Black |
| Domeniul de aplicare | Gaming |
Display
| Curbura ecranului | 1500R |
| Diagonala ecranului(inch) | 27" |
| Frecvența maximală | 170 Hz |
| Rezoluţia | 2560 x 1440 |
| Tip de ecran | VA |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 1 ms |
| Raport de contrast | 4000:1 |
| Luminozitate | 300 cd/m2 cd/m² |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
Conexiuni
| Interfate de conectare | 2 x HDMI 2.0, 1 x Display Port 1.2, 1x USB Type-C, 3.5mm Audio |
Caracteristici
| Caracteristici | Quantum Dot, AMD Adaptive Sync |
Ergonomie
| Metoda de montare | Ajustarea inaltimii, VESA montare |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |