Monitor AOC U32P2 Black (31.5""/3840 x 2160)
cod produs
841181
Frecvența maximală
60 Hz
Rezoluţia
3840 x 2160
Timpul răspunsului, ms
4 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | AOC |
| Model | U32P2 |
| Part Number | AOC U32P2 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Black |
| Domeniul de aplicare | Universal |
Display
| Curbura ecranului | Nu |
| Diagonala ecranului(inch) | 31.5" |
| Frecvența maximală | 60 Hz |
| Rezoluţia | 3840 x 2160 |
| Tip de ecran | IPS |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 4 ms |
| Raport de contrast | 3000 :1 |
| Luminozitate | 350 cd/m2 cd/m² |
| Сontrast dinamic | 50M:1 |
Conexiuni
| Interfate de conectare | 2 x HDMI, 1 x Display Port, 4 x USB3.2, 3.5mm Audio |
Caracteristici
| Caracteristici suplimentare | Boxe integrate 2 x 3 W |
Ergonomie
| Metoda de montare | Pivot, VESA montare, Ajustarea inaltimii |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 10.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |