Monitor MSI PRO MP241W E14V White (23.8"/1920x1080 FHD)
cod produs
841140
Frecvența maximală
144 Hz
Rezoluţia
1920x1080 FHD
Timpul răspunsului, ms
1 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | MSI |
| Model | PRO MP241W E14V |
| Part Number | PRO_MP241W_E14V |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | White |
| Domeniul de aplicare | Universal |
Display
| Curbura ecranului | Nu |
| Diagonala ecranului(inch) | 23.8 |
| Frecvența maximală | 144 Hz |
| Rezoluţia | 1920x1080 FHD |
| Tip de ecran | VA |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 1 ms |
| Raport de contrast | 3000 :1 |
| Luminozitate | 250 cd/m2 cd/m² |
| Сontrast dinamic | 100M:1 |
Conexiuni
| Interfate de conectare | 1 x HDMI 2.0, 1 x Display Port 1.2 |
Caracteristici
| Caracteristici | HDR Ready |
Ergonomie
| Metoda de montare | VESA montare |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 2.9 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 099
lei
121
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |