Monobloc 24" LENOVO IdeaCentre 24AKP10 Sky Gray, AMD Ryzen 7 350, 16GBГб/512Гб, FreeDOS (F0JB0004RU)
cod produs
841136
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
M.2 2280 PCIe Gen4 QLC
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | All-in-One PC |
| Part Number | F0JB0004RU |
| Producător | LENOVO |
| Model | IdeaCentre 24AKP10 |
| Culoare | Nor Gri |
| Nuanță culoare | Sky Gray |
| Sistem de operare | FreeDOS |
| Aplicare (Utilizare) | Universal |
Dispaly
| Diagonală | 24 |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS 250 nits |
Procesor
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 7 350 |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | M.2 2280 PCIe Gen4 QLC |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Tip placa video | Integrată |
| Grafică Integrată | Integrated AMD Radeon 860M Graphics |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Nu |
| USB 2.0 Type-A | 2 |
Dispozitive multimedia
| Card Reader | Nu |
| Unitate de disc optic | fara DVD |
Sursa De Alimentare
| Putere | 90 W W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | USB Calliope |
| Mouse (Inclus) | USB Calliope |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
16 299
lei
932
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |