Monobloc 24" LENOVO IdeaCentre 24ARR9 Moon Gray, AMD Ryzen 5 7535HS, 16GBГб/512Гб, FreeDOS (F0HR00A2RU)
cod produs
841135
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
M.2 PCIe NVMe
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | All-in-One PC |
| Part Number | F0HR00A2RU |
| Producător | LENOVO |
| Model | IdeaCentre 24ARR9 |
| Culoare | Luna Gri |
| Nuanță culoare | Moon Gray |
| Sistem de operare | FreeDOS |
| Aplicare (Utilizare) | Universal |
Dispaly
| Diagonală | 24 |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS 250 nits |
Procesor
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 5 7535HS |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | M.2 PCIe NVMe |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Tip placa video | Integrată |
| Grafică Integrată | AMD Radeon Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | WiFi6 11ax 2x2+BT 5.2 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1 |
| USB 2.0 Type-A | 2 |
Dispozitive multimedia
| Card Reader | Nu |
| Unitate de disc optic | fara DVD |
Sursa De Alimentare
| Putere | 135 W W |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
14 499
lei
828
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |