Monobloc 23.8" HP 24-cr1007ci Jet Black, Intel Core Ultra 5 125U, 16GBГб/512Гб, FreeDOS (A16KSEA#UUQ)
cod produs
841132
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
M.2 PCIe NVMe
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | All-in-One PC |
| Part Number | A16KSEA#UUQ |
| Producător | HP |
| Model | 24-cr1007ci |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Jet Black |
| Sistem de operare | FreeDOS |
| Aplicare (Utilizare) | Universal |
Dispaly
| Diagonală | 23.8 |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS |
Procesor
| Model/Număr Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | M.2 PCIe NVMe |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Tip placa video | Integrată |
| Grafică Integrată | Intel Integrated Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | Wi-Fi6+BT5.2 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1 |
| USB 2.0 Type-A | 2 |
| Iesiri video | 1 x HDMI |
Dispozitive multimedia
| Card Reader | Este |
| Unitate de disc optic | fara DVD |
Sursa De Alimentare
| Putere | 90 W W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | USB HP 125 |
| Mouse (Inclus) | USB HP 125 |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 5.27 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
16 299
lei
932
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |