Monobloc 23.8" LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Black, IIntel Core 5 210H, 16GBГб/512Гб, FreeDOS (12SC004GRU)
код товара
841125
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
SSD M.2 2280 PCIe Gen4 TLC Opal
Capacitate stocare, GB
512
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | All-in-One PC |
| Part Number | 12SC004GRU |
| Producător | LENOVO |
| Model | ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Black |
| Sistem de operare | FreeDOS |
| Aplicare (Utilizare) | Universal |
Dispaly
| Diagonală | 23.8 |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS 250 nits |
Procesor
| Model/Număr Procesor | IIntel Core 5 210H |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | SSD M.2 2280 PCIe Gen4 TLC Opal |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Tip placa video | Integrată |
| Grafică Integrată | Intel Graphics |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | 1 |
| USB 2.0 Type-A | 2 |
| Cantitatea porturilor USB 3.1 | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
Dispozitive multimedia
| Card Reader | Nu |
| Unitate de disc optic | Nu |
Sursa De Alimentare
| Putere | 90 W W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | USB Calliope |
| Mouse (Inclus) | USB Calliope |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 6 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
14 399
лей
825
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
Monday
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |