Monobloc 27" ACER Aspire C27-195ES Silver, Intel Core Ultra 5 125U, 16GBГб/512Гб, FreeDOS (DQ.BMFME.002)
cod produs
841112
Memoria RAM
16GB
Tip Stocare
M.2 PCIe SSD
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | All-in-One PC |
| Part Number | DQ.BMFME.002 |
| Producător | ACER |
| Model | Aspire C27-195ES |
| Culoare | Argintiu |
| Nuanță culoare | Silver |
| Sistem de operare | FreeDOS |
| Aplicare (Utilizare) | Universal |
Dispaly
| Diagonală | 27 |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
| Tipul ecranului | IPS 250 nits |
Procesor
| Model/Număr Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
Memoria operativa
| Memoria RAM | 16GB |
| Tipul de memorie | DDR5 |
Hard Disk
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip Stocare | M.2 PCIe SSD |
| Capacitate stocare, GB | 512 |
Placa video
| Tip placa video | Integrată |
| Grafică Integrată | Intel Iris Xe Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | WiFi7+BT 5.3 |
Interfețe/Porturi
| RJ45-LAN | Gigabit Ethernet |
| Iesiri video | HDMI |
Dispozitive multimedia
| Card Reader | Nu |
| Unitate de disc optic | fara DVD |
Sursa De Alimentare
| Putere | 65 W W |
Accesorii incluse
| Tastatură (Inclusă) | Nu este in set |
| Mouse (Inclus) | Nu este in set |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 12.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
15 799
lei
903
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |