Motocultor DKD 950G - 7 CP cu capota + freza (VOR82512)
cod produs
839971
Volumul motorului
212 cm³
Tipul de combustibil
Benzin
Garanție
12 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | DKD |
| Tip | Motocultor |
| Frecvență nominală | 3800 Hz |
| Cai putere | 7 |
| Volumul motorului | 212 cm³ |
| Motor | 170 F |
| Ciclul motorului | 4-timpi |
| Tipul de combustibil | Benzin |
| Adîncimea de lucru | 150-300 cm |
| Greutatea | 89 kg |
În set
| Numărul de viteze | 2 înainte,1 înapoi |
| Dimensiuni | 980 x 580 x |
| Sistem iluminat | Far de lucru |
| Capacitate rezervor ulei | 600 |
| Consum mediu carburanți | 2.2 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 999
lei
458
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |