Generator diesel Technoworker DG-5KW-ATS, 5 kW
cod produs
839608
Tip pornire
Electric
Volumul motorului
418 cm³
Putere maxima
5 kW
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Technoworker |
| Tip | Generator diesel |
| Tip pornire | Electric |
| Volumul motorului | 418 cm³ |
| Putere maxima | 5 kW |
| Prize | 2 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 12,5 l |
| Combustibil | Diesel |
| Intensitatea curentului electric | 20.45 A |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 108 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
22 500
lei
1 289
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |