Generator diesel Technoworker 10KW-ATS, 10 kW
cod produs
839607
Tip pornire
Electric
Volumul motorului
762 cm³
Putere maxima
10 kW
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Technoworker |
| Tip | Generator diesel |
| Tip pornire | Electric |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 762 cm³ |
| Putere maxima | 10 kW |
| Prize | 2 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 12,5 l |
| Combustibil | Diesel |
| Intensitatea curentului electric | 43.18 A |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 154 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
39 995
lei
2 292
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |