Generator pe benzină Technoworker GG, 3.2 kW
cod produs
839606
Volumul motorului
208 cm³
Putere maxima
3.2 kW
Consumul de combustibil
0.534 l/h
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Technoworker |
| Tip | Generator pe benzină |
| Voltaj | 220 V |
| Volumul motorului | 208 cm³ |
| Putere | 7 hp |
| Putere maxima | 3.2 kW |
| Prize | 2 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 15 l |
| Combustibil | Benzină fără plumb |
| Consumul de combustibil | 0.534 l/h |
| Viteza maximă a motorului | 3000 |
| Intensitatea curentului electric | 12.7 A |
| Frecvență de lucru | 50 Hz |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 605X440X440 |
| Greutatea | 42.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 995
lei
285
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |